Druh
Typ nemovitosti
Kraj a okres

O společnosti

Realitní kancelář AVANZA je tradiční a zavedenou společností na realitním trhu. Její kořeny sahají do roku 1998, kdy stávající jednatelka Zuzana Fillová začala jako fyzická osoba poskytovat zeměměřickou činnost. Zúročila tak bezmála dvacetiletou praxi v katastru nemovitostí a majetkoprávních vztazích. Na základě kladných referencí a spokojených klientů byla působnost po roce 2002 rozšířena o realitní činnost, správu a údržbu nemovitostí, zprostředkování obchodu a služeb a realitní kancelář začala působit pod jménem Zuzana Fillová GEOREALITY.

Spokojených klientů, kteří opakovaně využívají našich služeb, dále přibývalo, a proto s ohledem na další růst proběhla v roce 2006 změna z fyzické na právnickou osobu. Součástí změn byl i nový, lépe zapamatovatelný název společnosti a kompletní vizuální styl, kterým chceme dále přispět ke zlepšení komunikace se zákazníky a obchodními partnery.Filozofie

Filozofií naší společnosti je poskytovat profesionální služby a servis tak, abychom se pro Vás stali i do budoucnosti spolehlivým partnerem, na kterého se budete s důvěrou opakovaně obracet. To znamená, že upřednostňujeme kvalitu a komplexnost zajišťovaných služeb a servisu, nikoliv kvantitu provedených transakcí, jak tomu bohužel často bývá. O prodej, pronájem a správu nemovitostí se stará zkušený tým realitních makléřů, geodetů a finančních poradců a dále stabilní skupina dlouhodobě externě spolupracujících odborníků z oblasti právní, stavební, projektové, daňové, soudních znalců z oboru oceňování nemovitostí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

AVANZA, s.r.o., Husovo náměstí 36/9, 405 02 Děčín IV